Kurs fotografii poznań

Witaj na blogu warsztatów fotograficznych Widzieć więcej!

Z księgarni – Tomasz Tomaszewski „Rzut beretem”

Tomasz Tomaszewski to jedna z ikon współczesnej polskiej fotografii. Juror konkursu „World Press Photo” i główny konsultant polskiej edycji „National Geographic”. Dziś polecamy jego album „Rzut beretem”.


tomaszewski_rzut_beretem

„Rzut beretem” to zdjęcia ukazujące polską wieś. Znakomite czarno-białe fotografie powstawały przez 2 lata w miejscach, które rzadko można zobaczyć w telewizji, czy w kolorowych magazynach.

Dla wszystkich, którzy interesują się fotografią „Rzut beretem” może stanowić kopalnię znakomitych pomysłów i rozwiązań kompozycyjnych. A jeśli fotografia reporterska jest Ci szczególnie bliska, ten tytuł powinien być Twoją lekturą obowiązkową.

Nie sposób nie wspomnieć również, że album jest pięknie wydrukowany, wydany i … ciężki. „Rzut beretem” to prawie 3 kg fotografii najwyższej próby :) .

Autor i tytuł: Tomasz Tomaszewski „Rzut beretem”
Wydawnictwo: G+J
Cena: ok. 100 zł.

Album można kupić w dobrze zaopatrzonych księgarniach stacjonarnych lub internetowych (w momencie pisania tego tekstu np. tutaj).

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
  Poinformuj znajomych o tym wpisie!
    Facebook

Dodaj komentarz


*
Najbliższe terminy warsztatów:

08-09.12.2018.
Podstawy fotografii
Zajęcia: sobota i niedziela

14-15.12.2018.
Podstawy fotografii
Zajęcia: piątek i sobota


 Zdjęcia oraz pozostała zawartość strony są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest naruszeniem prawa.
Copyright Widziecwiecej.pl | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge