Kurs fotografii poznań

Witaj na blogu warsztatów fotograficznych Widzieć więcej!

Otwarte spotkanie autorskie z Tomaszem Lazarem, laureatem World Press Photo

Wspólnie z WSNHiD zapraszamy w dniu 27 kwietnia 2014 r. na spotkanie autorskie z Tomaszem Lazarem, laureatem konkursu World Press Photo. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


spotkanie_autorskie_tomasz_lazar

Co warto wiedzieć? 
Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30 w sali 004 (WSNHiD, ul. T.Kutrzeby 10) i potrwa ok. 1,5 godziny. W pierwszej części spotkania Tomasz Lazar przybliży zdjęcia swojego autorstwa i opowie o kulisach ich powstania. Druga część będzie przeznaczona na pytania publiczności.

Spotkanie z laureatem World Press Photo to otwarta dla wszystkich część programu studiów podyplomowych na kierunku „Fotografia”, które organizuje Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa we współpracy z „Widzieć więcej”. Więcej na temat kierunku można dowiedzieć się tutaj.

Tomasz Lazar 
Tomasz Lazar to jeden z najciekawszych polskich fotografów młodego pokolenia. Jest laureatem licznych konkursów fotograficznych (m.in. World Press Photo 2012, Sony World Photography Award, International Photography Award, Grand Press Photo, BZWBK Press Photo i wielu innych). Uczestniczył w warsztatach Tomasza Tomaszewskiego oraz w Edddie Adams Workshop. Jest też absolwentem Europejskiej Akademii Fotografii.
Więcej informacji można znaleźć na stronie World Press Photo oraz na stronie internetowej autora.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
  Poinformuj znajomych o tym wpisie!
    Facebook

Dodaj komentarz


*
Najbliższe terminy warsztatów:

08-09.12.2018.
Podstawy fotografii
Zajęcia: sobota i niedziela

14-15.12.2018.
Podstawy fotografii
Zajęcia: piątek i sobota


 Zdjęcia oraz pozostała zawartość strony są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest naruszeniem prawa.
Copyright Widziecwiecej.pl | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge