Kurs fotografii poznań

Witaj na blogu warsztatów fotograficznych Widzieć więcej!

Do kina z „Widzieć więcej”

W niedzielę, 4-go grudnia 2011 wszystkich pasjonatów fotografii i dobrego kina zapraszamy na projekcję filmu „Powiększenie”.

szkola_fotografii_poznan_15

Dla kogo? 
Projekcja filmu ma charakter otwarty. Na film zapraszamy nie tylko osoby związane z naszymi warsztatami, ale wszystkich, którzy w niedzielne przedpołudnie mają ochotę obejrzeć dobry film. Śmiało zapraszajcie więc znajomych, ciocię, wujka, babcię, przyjaciół :) .

Kiedy i gdzie? 
4 grudnia 2011. godz. 11.00
Kino „Malta”, ul. Rybaki 6a, Poznań

O filmie 
Fabuła „Powiększenia” jest bardzo mocno związana z fotografią. Głównym bohaterem jest fotograf, a jedno z wykonanych przez niego zdjęć ma kluczowe znaczenie dla rozwoju akcji. Oprócz tego nie zabraknie scen odbywających się w studio, sesji zdjęciowych, czy ujęć z ciemni.
Niezależnie od tego, „Powiększenie” to również świetny film. Portal Alekino.pl pisze, że „to jedno z ponadczasowych arcydzieł kina – w czterdzieści lat po premierze film Michelangelo Antonioniego wciąż pozostaje jednym z najbardziej intrygujących i wpływowych dokonań w dziejach sztuki filmowej”. A jeden z internautów ujął to nieco dosadniej, choć sens wypowiedzi pozostaje podobny :) :”pozycja absolutnie obowiązkowa , kto nie widział ten trąba!”

O kinie „Malta” 
Kultowe kino „Malta” w październiku wznowiło działalność w nowej siedzibie. W pierwszej odsłonie było zlokalizowane na Śródce. Dziś miłośników dobrego filmu zaprasza na ul. Rybaki 6A. Jest to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc w Poznaniu. W „Malcie”, gdy na seans przyjdzie tylko kilka osób, mogą one wybrać dowolny film ze znajdujących się na miejscu kopii. Więcej o poprzednim wcieleniu „Malty” możecie przeczytać tutaj. Natomiast mapkę z lokalizacją aktualnej siedziby znajdziecie w tym miejscu.

Bilety i rezerwacja miejsc 
Cena biletu wynosi 7 zł.
Bilety będą do nabycia w kasie przed seansem, ale ze względu na kameralny charakter kina i ograniczoną liczbę miejsc (do 30 osób) należy wcześniej dokonać rezerwacji wypełniając poniższy formularz:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat
Potwierdzam udział w seansie filmu "Powiększenie" w dniu 04.12.2011. o godz. 11.00.


Tagi: , ,

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
  Poinformuj znajomych o tym wpisie!
    Facebook

Dodaj komentarz


*
Najbliższe terminy warsztatów:

08-09.12.2018.
Podstawy fotografii
Zajęcia: sobota i niedziela

14-15.12.2018.
Podstawy fotografii
Zajęcia: piątek i sobota


 Zdjęcia oraz pozostała zawartość strony są chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest naruszeniem prawa.
Copyright Widziecwiecej.pl | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge